Virtuální asistence

Asistentky v Kapa, o.p.s. jsou týmem lidí,  které jsou připravené na sebe převzít všechnu práci, kterou nemáte rádi. Ať už se jedná o pravidelnou agendu, nebo jen o příležitostný úkol.

Co je to virtuální asistence?

Virtuální asistentka je schopná za vás udělat každodenní úkoly a administrativu. Rozváže vám ruce ke skutečně důležitým věcem ve vašem podnikání.

Virtuální asistentka umí pomoci s širokou škálou činností. Vyřídí za vás telefony a emaily, vyplní smlouvy, zpracuje tabulky, pohlídá důležité termíny, zpracuje archív, vytvoří faktury, upraví informace na webu atp. 

Od 1. 9. 2024 se dokážeme postarat i o účetnictví. 🙂

A vy se můžete věnovat pouze věcem, na nichž skutečně záleží!

https://www.traditionrolex.com/28

Jak spolupráce probíhá?

Zajištění potřeb

Ze všeho nejdříve se s vámi spojíme a společně najdeme činnosti ve vašem podnikání, které za vás může udělat virtuální asistentka.

Nastavení spolupráce

Podle charakteru činností vám bude přidělená asistentka, která je připravená převzít úkoly dle vašeho zadání.

Uzavření dohody

Vytvoříme vám cenovou nabídku na míru. Uzavřeme Smlouvu o spolupráci, jejíž součástí je GDPR a NDA a můžeme začít.

Propojení

S asistentkou si dohodnete detaily samotné práce a potom to všechno můžete pustit z hlavy. Ručíme za řádné plnění zadaných úkolů.

Vyúčtování

Na konci měsíce vám pošleme report s přesným časem trvání všech zpracovaných úkolů asistentkou, takže budete mít komplexní přehled o tom, za co platíte.

Naše ceny

Do 30 hodin měsíčně
Tato částka se odvíjí od samotných potřeb klienta. Platba je za 1 hod. práce.
350 Kč
31 - 60 hodin měsíčně
Tato částka se odvíjí od samotných potřeb klienta. Platba je za 1 hod. práce.
300 Kč
Od 60 hodin měsíčně
Tato částka se odvíjí od samotných potřeb klienta. Platba je za 1 hod. práce.
280 Kč

Rezervujte si svou asistentku

Pokud se chcete domluvit na spolupráci, kontaktujte nás. 

+420 602 401 101

Reference

S Kapou spolupracuje naše společnost již několik let. Vždy byla spolupráce precizní, rychlá a ušetřila mi tak spoustu práce a starostí.
Jana B. Obchodní zástupce
Tato společnost pro nás zajišťovala školení, podklady pro jednání včetně domluvení pár spolupráci. Lidé tam jsou milí, se srdcem na pravém místě. Jsem rád, že jsem s nimi mohl spolupracovat.
MirekJednatel společnosti
Kapa, o.p.s. zajišťuje spoustu aktivit. Já jsem vyzkoušela školení na PC, první pomoc a poradenství při změně zaměstnání před několika lety. Nyní sama podnikám, bohužel mám moc práce, ale nemohu si zatím dovolit vlastního zaměstnance, tak jsem oslovila Kapu. Nabídli mi ihned spolupráci a já jsem nyní klidnější a vím, že je mi o velkou část administrativy postaráno.
Katka J.Ekonomka
Kapa pro nás zprostředkovávala zaměstnávání osob dle našich potřeb. Spolupráce byla vždy výborná, rychlá a pro nás bez starostí.
JarkaŘeditelka